| לפרטים: 054-3456370

גמילה

גמילה טבעית ללא מאבקים

   

טיפולי הילינג לגמילה מהתמכרות לעישון והתמכרות לסוכר וגלוטן. טיפול המסייע בהפחתת התשוקה להתמכרות.

בין אם התלות היא בבורקסים, שוקולד, גלידות ומתוקים; ובין אם אלו הסיגריות שאנחנו פשוט לא מצליחים לוותר עליהן – רבים מאיתנו מכירים את התחושה הלא טובה, הכבדה, של תלות גופנית ונפשית. תלות שמביאה אותנו לתחושות של חוסר שקט, חוסר מנוחה, עצבנות ועוד בכל פעם שמופיע הדחף לסיגריה או הדחף למשהו מתוק; הצורך לספק את הדחף מיד, כאן ועכשיו – ותחושת ההירגעות והרווחה שמגיעה אחרי ההיענות.

See In הוא אפשרות לדרך חדשה, לחוויית חיים אחרת, לליווי ותמיכה בתהליך הנמשך תמיד להבראה, טיפוח עצמי, והרגלים מיטיבים.

מהי התמכרות?

מקובל לחשוב על המונח התמכרות כשימוש בסמים ואלכוהול, אולם קיימת כיום הסכמה כי מאפיינים התמכרותיים עשויים להתקיים גם בהתנהגויות נורמטיביות כשימוש באינטרנט, אכילה וקניות.

אז מהי בעצם התמכרות? כאשר קיימת תשוקה עזה או דחף כפייתי והצריכה הופכת למוגזמת, מעבר למה שצריך, לעיתים עד כדי  אובססיה לדבר, עם צורך להגדיל את המינון על מנת להגיע לסיפוק.

החיים בצל התמכרות מלאים בתחושה של תלות, אשמה, ביקורת ושיפוט, עם הבטחה לצאת ממעגל הקסמים, אך בפועל כשמתעורר שוב הדחף חוזרים אי השקט, ההתעסקות המחודשת במחשבות כאובססיה לדבר, והתגובה הנפשית או הפיזית בשל ההיעדרות של הפעילות. ההתמכרות יוצרת באדם,  חוסר שקט, חרדה ולעיתים אף פגיעה בחיי המשפחה או פגיעה בעבודה.

למי מיועד הטיפול?

ישנם אנשים רבים שמעשנים סיגריות, או אוכלים מתוקים, אך הם לא בהכרח מכורים. הטיפול מיועד לאנשים המרגישים שתלות מנהלת אותם, ורוצים לצאת ממעגל הקסמים.

על הטיפול

הטיפול מסייע בהפחתת התשוקה בהתמכרויות לעישון, ולמזונות המכילים גלוטן וסוכר, ומאפשר דף חדש ביחסים עם הגוף ועוזר לשמור על משמעת עצמית הנדרשת לתהליך הבראה ולטיפוח עצמי. התוצאה: מרגישים בריאים, חיוניים, עירניים, מלאי אנרגיה שקט פנימי, וגם ירידה במשקל.

אין צורך להתפשר על חיים בצל התמכרות. אם את/ה מרגיש/ה את הכבדות, את התלות, את הכמיהה לחוויה קלה יותר ונקייה – זה אפשרי.

 

אל תחכו למחר!

תשתית לחיים איכותיים ומהנים

להשתחרר ממעגל הקסמים

אני, ניצה נופרבר, מעולם לא עישנתי סיגריות, אך כמו אצל רבים, גם בעבורי, מגיל צעיר, היחסים עם הגוף היו מורכבים. אמנם לא התמודדתי עם התמכרות לעישון, אך התמודדתי עם ניסיונות גמילה אחרים. כך למרות שהייתי ילדה רזה, דיאטה ראשונה עשיתי – ביוזמתי – כבר בכיתה ד’! לאורך חיי התנסיתי במגוון רחב של מסגרות תמיכה ותפריטים שונים, חלקן הועילו לתקופה, אבל עם הזמן חזרתי אל הפחמימות והמתוק. הייתי כלואה במעגל קסמים אינסופי, הרגשתי שהפחמימות והמתוקים שולטים בי – הרגשתי מכורה.

אחרי שנים של עליות וירידות במשקל, בפעם הראשונה הרגשתי שמצאתי. לא פיתרון זמני, מנוחה לרגע מחיים של אכילה לקויה וכבדות גופנית, אלא דרך בה אני יכולה לצעוד ולהתפתח. ההילינג סייע לי לפרוץ את מעגל הקסמים, להתמיד במשמעת עצמית, להגיע להימנעות נינוחה שאינה תוצר של מאבק עם עצמי.

היתרונות שזכיתי להם רבים: בריאות, תחושה של הרמוניה עם הגוף, קלילות, נינוחות, הקשבה, ובסוף, גם ירידה במשקל. הניקוי יצר יחסי כבוד ואהבה כלפי הגוף שלי. הטיפול בו הביא אותי לחוש כלפיו אהבה ומילאו את חיי בתחושת ביטחון מתוך ידיעה שאני במסלול המקרב אותי עוד ועוד אל עצמי. את החוויה הזו, חוויית ההבראה, החיוניות והאהבה, אני מעבירה הלאה – חוויה משנה חיים לכל מי ששואף לבריאות וטיפוח עצמי!

 

הרגלים לא מיטיבים

אנחנו לא תמיד מיטיבים עם עצמנו. אנחנו מודעים לכך שהעישון מזיק לבריאות, ששתייה מרובה של...

הרגלים לא מיטיבים
לשנות את החיים – ראיון אישי

נופרבר, בת 51, מתגוררת בהרצליה, ומקבלת מטופלות ומטופלים בקליניקה שממוקמת בביתה. “טיפול הוא חלק מהחיים...

לשנות את החיים – ראיון אישי
מיתוסים סביב גמילה מעישון

ניקוטין הוא אחד החומרים הכי ממכרים בטבע, הוא מגיע אל המוח תוך מספר שניות, וכמו...

מיתוסים סביב גמילה מעישון