| לפרטים: 074-703-5008

הפסקת עישון

הפסקת עישון היא סוגיה איתה מתמודדים לא רק מעשנים. המודעות החברתית ההולכת וגוברת בנוגע לפגיעה הקשה של נזקי העישון בבריאות הציבור, הולידה דרכים רבות להילחם בתופעה כגון האיסור לעשן באירועים, הופעות, גני שעשועים, חניונים, מגרשי ספורט ואזורים ציבוריים נוספים, מדבקות אזהרה על קופסאות סיגריות ופרסומות, איסור של מכירת סיגריות למי שגילו מתחת ל-18 ועוד. כל אלו נועדו להקל על ציבור הלא מעשנים ועל ציבור המעשנים שמעוניינים בהפסקת עישון.

החשש להפסיק לעשן

חלק גדול מציבור המעשנים מפחד מפני הפסקת עישון בשל חרדה ממשית להיפרד מהסיגריות. מלבד הפחד מהגמילה הגופנית בעת הפסקת עישון, מסתתר פחד להפסיק עם הסיגריות לצמיתות, כיוון שהעישון הוא הרגל שהשתרש חזק באורח החיים ומתוך החשש כי בלי הסיגריות, ישתנו האישיות, צורת התפקוד והחיים המוכרים.

ההחלטה על הפסקת עישון יכולה לנבוע ממניעים שונים; יש מי שמחליט על הפסקת עישון בגלל תחושת מיאוס בתלות בסיגריות, יש מי שמחליט על הפסקת עישון בגלל לחץ של הסובבים אותו, יש מי שמחליט להפסיק לעשן מסיבה רפואית, אבל בכל המקרים ההחלטה על הפסקת עישון תלויה בעיקרה בכוח הרצון האישי של האדם. ניתן לומר על אדם המעשן, כי כאשר הוא מחליט להפסיק עם הסיגריות, הוא כבר עבר כברת דרך לעבר הגמילה.

דרכים פופולריות להפסיק לעשן

קיימות בשוק דרכים רבות ומגוונות להפסקת עישון ביניהן: כדורים, מסטיקים, תרופות, מדבקות, ספרי עזר, טיפולים אלטרנטיביים, סדנאות תמיכה קבוצתיות ועוד. בניגוד לשיטות שמסיטות את התלות וההתמכרות מסיגריות לתחליפים, או לשיטות שמבוססות על שכנוע, ההילינג פועל בצורה אחרת לגמרי. See In מציע הפסקת עישון אחת ולתמיד על ידי תוכנית ייחודית לגמילה טבעית. השיטה מבוססת על 1-2 טיפול הילינג, שמפחיתים את התשוקה לעשן, מגבירים את המוטיבציה, הביטחון העצמי והדבקות לעבור את הגמילה בצורה קלה ועם כמה שפחות מאבקים. לכך מצטרפות הנחיות מעשיות שמסייעות לנקות את הניקוטין מתוך הגוף וליווי אישי עד שנגמלים.

לסיכום

אם החלטתם להפסיק לעשן See In הוא הפתרון בשבילכם. גמילה טבעית ללא מאבקים בדרך לחיים בריאים, שמחים, חיוניים ונקיים.