| לפרטים: 074-703-5008

טיפול גמילה מסוכר וגלוטן

ישראלים צורכים בממוצע 170 גרם סוכר ביום, שזה כ-34 כפיות סוכר!
סוכר נמצא סביבנו כל היום, בארוחות המשפחתיות, בחגיגת יום הולדת, בהרמת כוסית במשרד או סתם כשמתחשק לנו פינוק מתוק כגון שוקולד, עוגות, עוגיות, מאפים וכדומה.

השפעות הסוכר על הבריאות
סוכר הוא הממתיק הנפוץ ביותר, קלוריה ריקה, שאיננה מספקת לגוף ערכים תזונתיים שחיוניים לו כגון ויטמינים ומינרלים. סוכר לבן ניתן למצוא בסוגים רבים של מאכלים כגון – יוגורטים, מאפים, רטבים, דגני בוקר, ממרחים, משקאות קלים ועוד.
לסוכר השפעות הרסניות על הגוף. צריכה גבוהה של סוכר גורמת לאכילת יתר ולעודף משקל, סוכר מדכא את המערכת החיסונית, גורם להיפראקטיביות וקושי בריכוז אצל ילדים, למחלות לב, יתר לחץ דם ושומנים בדם, הוא מגדיל את הסיכון לחלות בסוכרת, קשור במחלות סרטניות, וגורם לתנודות במצבי הרוח ולנטייה לדיכאון וחרדה.

איך נוצרת ההתמכרות?
כיום כבר ידוע כי סוכר הינו חומר ממכר, בדיוק כמו אלכוהול וסמים. כאשר אנו צורכים סוכר, עולה רמת הדופמין במוח באזור ההנאה והפיצוי ונוצרת תחושת רגיעה וחוויה של עונג וסיפוק. אלא שתחושת הרגיעה הינה זמנית בלבד, כאשר יורדת רמת הדופמין, נרגיש שוב צורך למשהו מתוק, צורך שיהפוך אותנו תלויים בסוכר, כך שנרצה לצרוך אותו שוב ושוב, רק שבכל פעם נזדקק לכמות קצת יותר גדולה מהפעם הקודמת, וכדי להשתחרר מההתמכרות לסוכר יתעורר הצורך לפנות לטיפול גמילה מסוכר.

איך להיגמל ממתוק?
ישנן אינספור דרכים להרזיה, אבל רק טיפול גמילה מסוכר וגלוטן ב-See In מציע פתרון ארוך טווח. יש מי שמתמחה בטיפול הילינג לגמילה מסוכר וגלוטן, ויש מי שמתמחה בליווי אישי, אך רק טיפול גמילה מסוכר וגלוטן ב-See In משלב בין טיפול הילינג לגמילה, הנחיות מעשיות וליווי אישי תומך.

See In זו לא עוד דיאטה, זה המסלול הבטוח לאורח חיים בריא. טיפול גמילה מסוכר וגלוטן בשיטת See In מפחית את התשוקה למתוקים, מגביר את האמון העצמי להשלמת תהליך הגמילה עם מינימום של מאבקים פנימיים. זו הדרך הפשוטה והיעילה לגמילה מסוכר וגלוטן, עם למעלה מ-95% הצלחה וכתוצאה מרגישים בריאים, שמחים וקלילים.