| לפרטים: 074-703-5008

להפסיק עם גלוטן

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה ברמת המודעות החברתית לאורח חיים בריא. אנשים רבים מקדישים תשומת לב רבה יותר לתזונה שלהם, ומחליטים להפסיק לצרוך מוצרים שמכילים סוכר ו/או מוצרים שמכילים גלוטן.

מהו גלוטן?

גלוטן הוא חלבון המצוי בדגנים כגון חיטה, שעורה, שיפון וכוסמין. מקור השם גלוטן הוא מהמילה glue-דבק, הנובע מתכונותיו המדביקות. גלוטן הינו תערובת של גלוטנין וגליאדין והוא מספק ללחמים ומאפים את המרקם הייחודי, הגמישות והיציבות שלהם. ברמה האנרגטית גלוטן מדביק אותנו להרגלים הישנים שלנו והוא אינו מומלץ בעבור מי שנוטה להתמכרות לסוכר או התמכרות לבצקים. רבים מהאנשים, ולא רק חולי צליאק, כשהם הצורכים מוצרים המכילים גלוטן כגון: פסטה, דגני בוקר, עוגות, עוגיות, מאפים, חטיפים או בירה, מפתחים תסמינים של כאבי בטן, שלשול, נפיחות, עייפות, דיכאון, בחילה, עצירות פריחה, דיכאון, ואי נוחות כללית במערכת העיכול.

רגישות לגלוטן

על מנת לזהות אם יש לכם אי סבילות לגלוטן מומלץ לעבור לתפריט תזונה דל גלוטן, תוך כדי מעקב  אחרי התסמינים הנלווים. אם לאחר מספר שבועות של שמירה על תפריט תזונה דל גלוטן תרגישו בהטבה, זהו סימן ראשוני לכך. לאחר שתחזרו לצרוך גלוטן יש לבדוק את התגובות הגופניות, אם חוזרת הרגשת אי נוחות או עייפות למשל, זה תומך ברגישות לגלוטן.

איך להיגמל?

See In מציע פתרון בעבור גמילה מהתמכרות לסוכר ועל מנת להפסיק עם גלוטן. השיטה משלבת בין הילינג המפחית את הדחף למתוקים ובצקים, לבין הנחיות פעולה מעשיות המסייעות להאיץ את ניקיון וחיזוק הגוף. זאת, בתוספת ליווי אישי ותמיכה המתרכזים בצרכים האישיים של כל אדם.

לסיכום

גלוטן הוא חלבון המצוי בדגנים כגון חיטה, שעורה, שיפון וכוסמין. See In מציע טיפול אישי המותאם לצרכים של כל אחד ואחד, במידה והנכם מעוניינים להפסיק עם גלוטן, להפסיק לעשן, או שאתם מחפשים שיטת גמילה מהתמכרות לסוכר. כך תצליחו להשתחרר מהתלות ולהגיע לעצמאות עם מקסימום ביטחון עצמי ומינימום מאבקים.

הדרך להפסיק עם גלוטן, להפסיק עם סוכר וכן להפסיק לעשן היא גמילה עם See In. שיטה טבעית לחלוטין לגמילה מגלוטן וסוכר, המציעה שילוב אידיאלי בין הילינג, הנחיות פעולה מעשיות וליווי אישי צמוד.