| לפרטים: 074-703-5008

תהליך גמילה מסיגריות

כאשר מחליטים על גמילה מסיגריות קיים חשש שהוא יהיה קשה ומורכב. בפני אנשים שפונים לגמילה מעישון קיימות אפשרויות רבות; להיעזר בתחליפי ניקוטין כמו מסטיקים ומדבקות, לפנות לטיפול גמילה מסיגריות, להצטרף לקבוצת תמיכה של גמילה מעישון וכמובן גם להתמודד עם הגמילה מעישון לבד. בכל הדרכים מוטיבציה, התמדה וכוח רצון חשובים להצלחת תהליך הגמילה מעישון.

הקושי בעת תהליך גמילה מסיגריות, קשור בעובדה שהניקוטין הקיים בסיגריות הוא אחד החומרים הממכרים בטבע. ולכן אנשים רבים כאשר הם מחליטים להפסיק לעשן, פונים לטיפול גמילה מסיגריות כדי שיסייע במניעת התופעות הנלוות לכך.

See In מציע שיטת טיפול ייחודית בעבור תהליך גמילה מסיגריות כמו גם עבור גמילה מסוכר ומגלוטן, בעזרתה יכול כל אדם להפסיק לעשן בקלות וללא מאבקים מיותרים.

נזקי העישון
אין זה סוד כי עישון סיגריות ומוצרי טבק אחרים מזיק לבריאות בני האדם וכי הוא הגורם הראשון למקרי מוות בעולם כולו, אותו אפשר למנוע. בין הנזקים הרבים הנגרמים לבריאות כתוצאה מעישון, ניתן למנות את מחלת הסרטן, התקפי לב ושבץ מוחי, מחלות ריאה, פגיעה ברמת הפוריות, היווצרות קמטים מסביב לפה וכן הלאה. זאת, מאחר ובעשן הסיגריות ישנם אלפי כימיקלים וחומרים רעילים הגורמים לסרטן ופוגעים במערכות שונות בגוף.

מה ניתן לעשות?
כדי להצליח להיגמל מסיגריות לצמיתות או לעבור גמילה מסוכר וגלוטן, See In מציע גמילה טבעית מסוכר גלוטן ועישון. טיפול הילינג אשר מפחית את הדחף לעשן ומעלה את המוטיבציה והביטחון העצמי לעבור בהצלחה את תהליך הגמילה. תהליך הגמילה מעישון משלב בין טיפולי הילינג שמפחיתים את הדחף לעשן, לבין מתן הנחיות מעשיות שמסייעות לזרז את הניקוי וחיזוק של הגוף. במסגרת תהליך גמילה מסיגריות, כל מטופל מקבל ליווי אישי צמוד על פי הצרכים שלו. בתום הטיפול הראשון יש תחושה של שקט בכל הגוף אשר הולכת ומתגברת עד שנפסקות התלות וההתמכרות לחלוטין. התהליך כולל 2-3 טיפולי הילינג שמתפרשים על פני 3 חודשים.

See In היא שיטה ייחודית ומובילה בשוק, המספקת לכל אחד את המסגרת המתאימה לו, על מנת להצליח להיגמל מסיגריות בקלות ולתמיד.