| לפרטים: 074-703-5008

גמילה מסוכר וגלוטן

See In הינה שיטת טיפול המשלבת בין גמילה טבעית מסוכר וגלוטן, לבין טיפול באכילה רגשית. בשוק קיימות כל מיני דיאטות ותוכניות להרזיה – אבל אף אחת מהן לא מציעה את המכלול הייחודי של See In, המטפל גם בגוף וגם ברגש.

 

אכילה היא פעולה ראשונית. לאורך כל חיינו אנו אוכלים. אנחנו אוכלים כדי לספק אנרגיה לגוף, כדי להתפנק, כשאנחנו רוצים לחגוג, וגם במצבים של אכילה רגשית. בבסיס התזונה נמצאים מערכים רגשיים ונפשיים שבאים לידי ביטוי באמצעות האכילה. אז למרות שמקובל לחשוב שהתזונה נקשרת רק אל הגוף הפיזי, כל התזונה נקשרת אל היבט פיזי ואל היבט רגשי, תזונה רגשית.

התזונה הרגשית נקשרת אל הרגשות, החוויות והתחושות שלנו. אל הלך הרוח הרגשי, איך אנחנו מתייחסים לעצמנו, האמונה שלנו בעצמנו, אהבתנו לעצמנו, קבלתנו את עצמנו, האם מכילים, מעודדים, מקשיבים לעצמנו, נתינתנו לעצמנו וכיו”ב.

אכילה רגשית שקולה ל”לאכול את הרגש” במקום להכיל אותו. כאשר עולים רגשות שקשה להכיל אותם, אנחנו פונים לאכילה כתחליף לצורך הרגשי לו אנחנו זקוקים, כמו אהבה, הרגעה,  קבלה ועוד. אנחנו מאמינים שרק ככה נתנחם ונרגע. במצב כזה, מידת האכילה אינה נקבעת על פי הצרכים והיכולות של הגוף, אלא על פי המידה של הרגש. אם הרגש מרגיש עצום ואינסופי, האכילה יכולה להתנפח ולהתנפח. הסוכר ממתיק את התחושות הקשות. אבל הסוכר והפחמימות הריקות שבו מספקים רגיעה זמנית בלבד. זמן לא רב אחר כך נזדקק לעוד מתוק, ועוד.

כאשר אנחנו מעמיסים על הגוף שלנו הרבה סוכרים ופחמימות ריקות, המנגנון הטבעי של הגוף יוצא מאיזון וכדי לחזור לאיזון אנחנו צריכים לעשות מעין ‘ריסטרט’ לגוף. גמילה מסוכר וגלוטן מאפשרת לנו להשתחרר ממעגל הקסמים ולהחזיר את האיזון לגוף.

קיימות כל מיני דיאטות ותוכניות להרזיה – כדורים, דיאטת לחם, קבוצות תמיכה, סדרת מפגשים – אולם, אף אחת מהשיטות הקיימות בשוק אינה דומה ל-See In. שיטה ייחודית בעלת הדגשים שונים אשר מרכיבים את המסגרת התומכת בשינוי אורח התזונה והחיים. שיטת See In משלבת בין הילינג – המטפל בדחף למתוק ובצקים, לכלים רגשיים הממוקדים בצרכים האינדיבידואלים של המטופל/ת להנחיות מעשיות שמזרזות את ניקוי המערכת הגופית ומחזקות אותה.

ההכרה בהרגלים בלתי מיטיבים היא שלב חשוב בדרך לשינוי. אחרי שאנחנו מזהים, אנחנו יכולים לבחור לשנות כיוון ממקום שלא מיטיב איתנו לכבוד אל הגוף שלנו, לטיפוח עצמי ואהבה עצמית. בתהליך נעשה  הפרדה, את הגוף נזין באוכל בריא ומזין, ואת הרגש באהבה לעצמנו. התהליך כולל שלושה טיפולי הילינג – העברת אנרגיית ריפוי ברצף של שלושה שבועות.

התהליך מיועד לכל מי שרוצה להשתחרר מנטיות התמכרותיות, שמבקש להבריא את עצמו ואת גופו, לייצב את אורח חייו בהרגלים מזינים,  מיטיבים,  ולפתוח דף חדש, ידידותי, ביחסים שבינו ובין גופו. 

סיפורי הצלחה