| לפרטים: 074-703-5008

גמילה מסוכר וגלוטן

טיפול הגמילה מהתמכרויות לסוכר ולגלוטן מסייע בהפחתת התשוקה למזונות המכילים סוכר וגלוטן, כמו לחם, עוגות, בורקסים ושוקולד, ועוזר לשמור על משמעת עצמית שחשובה לתהליך ההבראה.

 

See In הינה גמילה טבעית מסוכר וגלוטן. בשוק קיימות כל מיני דיאטות ותוכניות להרזיה – אף אחת מהן לא מציעה את המכלול הייחודי של See In, המטפל בכל ההיבטים הלוקחים חלק במעבר בטוח וקל לחיים בריאים, מזינים וטעימים.

תהליך גמילה מסוכר וגלוטן מיועד לכל מי שמבקש להבריא את עצמו ואת גופו, לייצב את אורח חייו בהרגלים מזינים, מיטיבים, ולפתוח דף חדש, ידידותי, ביחסים שבינו ובין גופו. גמילה מסוכר וגלוטן בשיטת See In היא הדרך הבטוחה והקלה לתזונה יציבה. סובלים מתסמינים של כאבי בטן ו/או אי נוחות כללית במערכת העיכול? ארוחות לא מסודרות? רעב או שובע מוגזם? See In הוא הפתרון בשבילכם, והירידה במשקל? עוד בונוס בלתי נמנע!

לגלוטן – החלבון המצוי בדגנים כחיטה ושעורה, שיפון וכוסמין – השפעות שליליות רבות. רבים מאתנו, לא רק חולי צליאק, סובלים מנפיחויות, עייפות, שלשולים, דיכאון ועוד – עקב צריכה של מוצרים כלחם, פסטה, בירה, דגני בוקר. סוכר, הממתיק הנפוץ ביותר, הוא למעשה אחד החומרים הכי ממכרים הקיימים בטבע. סוכר הופך אותנו תלותיים, תלות שתתגבר כשבכל פעם נדרש ב”מנה “קצת יותר גדולה על מנת לשוב לאותה תחושה “טובה”. לסוכר “שפע” השפעות שליליות: דיכוי המערכת החיסונית, דילול מאגרי המינרלים של הגוף, הפרשת אדרנלין מוגברת שגורמת להיפראקטיביות, חרדה, קושי בריכוז ולבסוף עייפות ותחושה “מרוקנת”. ניקוי התפריט והגוף מן הסוכר והגלוטן מאפשר למערכות ההגנה והחיזוק הטבעיות של הגוף “לנשום לרווחה”. ממש כפי שהפסקת עישון סיגריות מעלה את ספיגת החמצן כך דווקא ה”ויתור” על מזונות המכילים גלוטן וסוכר מאפשרת לגוף לקבל יותר מהאוכל שאנחנו מכניסים לתוכו. פחות שומנים בדם, ירידה בסיכון להתפתחות תאים סרטניים, פחות כולסטרול, יותר בריאות: בלב, בכבד, במערכת הדם.

קיימות כל מיני דיאטות ותוכניות להרזיה – כדורים, דיאטת לחם, קבוצות תמיכה, סדרת מפגשים – אולם, אף אחת מהשיטות הקיימות בשוק אינה דומה ל- See In. שיטה ייחודית בעלת הדגשים שונים התומכים זה בזה ויחד מרכיבים את המסגרת התומכת האיתנה והיעילה ביותר בשינוי אורח התזונה והחיים. שיטת See In לגמילה משלבת בין הילינג – המטפל בדחף למתוק ובצקים, להנחיות מעשיות שמזרזות את ניקוי המערכת הגופית ומחזקות אותה, וליווי אישי הממוקד בצרכים האינדיבידואלים של המטופל/ת.

שלא כמו שיטות אחרות, ב See In, תחושות ההתמודדות והמאבק נעלמות מהר – כבר בתום הטיפול הראשון. ניקוי התפריט מגלוטן ומסוכר מנקה את המערכות מתחושת התלות וההתמכרות. טיפול ההילינג מנקה את שאריות החומרים הממכרים מהשדה האנרגטי. הוא מפחית את התשוקה לבצקים וסוכרים ומגביר את המוטיבציה והביטחון העצמי ביכולת להשלים את תהליך הגמילה ובמינימום מאבקים. אחרי טיפול ההילינג הראשון משתרר בגוף שקט. ההילינג והשקט הייחודי שהוא משרה הן מעין ברכת שלום של דרך חדשה ובריאה, התנסות ראשונית בחוויית חיים ללא תלות והתמכרות, שחרור שהולך ומתעצם בהדרגה. ההנחיות המעשיות מלוות את המעבר לחיים חדשים ובריאים ומייצרות מסגרת תמיכה חיצונית וחיונית. לאלה מצטרפת תשומת הלב והליווי האישי שלי. כתוצאה מרגישים בריאים, ערניים, מלאי אנרגיה ומחייכים. התהליך כולל שלושה טיפולי הילינג המתפרשים על פני שלושה חודשים.

 

היתרונות של גמילה מסוכר וגלוטן ב – See In:

  • הטיפול הוא אישי ואינדיבידואלי, כל אחד מקבל טיפול על פי צרכיו – אין פתרון אחד לכולם.
  • שילוב מנצח של הילינג, הנחיות מעשיות וליווי אישי.
  • פחות מאבקים, יותר ביטחון עצמי, עצמאות ושחרור מוחלט מן התלות.
  • שיטה טבעית לחלוטין.
  • מחיר ללא תחרות – הרבה יותר בעבור הרבה פחות.
  • דוגמה אישית. כמי שעברה את תהליך הגמילה וחיה חיים קלים ומחויכים ללא תלות, ללא תסכול, ללא סוכר וגלוטן.

סיפורי הצלחה