| לפרטים: 074-703-5008
NITZA_FINAL-1

ניצה נופרבר

הילרית, מגשרת, באה מתחום הגישור-אימון והייעוץ העסקי בהם צברתי ניסיון רב, מזה שנים רבות לומדת את אמנות החיים ואמנות ההילינג.

עוסקת בהילינג, בייעוץ ובהנחיה לשיפור הבריאות ואיכות החיים, מתמחה בגמילה מגלוטן סוכר ועישון. את הכלים והידע יש לי מתוך לימוד מאוד מעמיק בידיעת האדם מתוך נקודת מבט טרנספרסונלית ומלימוד ארוך שנים של הילינג רוחני.

מתוך נקודת מבט המחברת בין העולם הרגשי, הפיזי והרוחני אני משלבת בעבודה בין האיכויות הקונקרטיות, אימון-גישור וייעוץ עסקי, לבין הילינג – העברת אנרגיית ריפוי באופן ישיר ומדויק, בין אם זה רצון להשתחרר מנטיות התמכרותיות כמו סוכר, גלוטן ועישון, בין אם זה הרצון לשנות את המקום בו נמצאים, ובין אם זו סוגיה שקשורה בעסק, מתוך המניע של הרצון לשנות, לפתוח ולהרחיב בתחום העסקי. אני משלבת את שלשת התחומים האלו שאותם אני חיה.

דרך חדשה

אחרי שנים של חיפוש אחר פיתרון שיסייע לי לפרוץ את מעגל הקסמים הגעתי לטיפול גמילה מהתמכרויות. טיפול הילינג שמטפל בדחף ומפחית את התשוקה לעישון, לגלוטן ומתוקים, הטיפול עזר לי להתמיד במשמעת עצמית ללא תחושה של ויתור או פשרה.

אחרי מאבקים רבים, עליות וירידות, יצאתי לדרך חדשה. בפעם הראשונה הרגשתי שמצאתי. לא פיתרון זמני, מנוחה לרגע מחיים של אכילה לקויה וכבדות גופנית, אלא דרך בה אני יכולה לצעוד ולהתפתח.

הטיפול סייע לי להתמיד במשמעת עצמית וגם כאשר כולם סביבי אוכלים קינוחים, מתענגים על לחמים – אני יודעת שזה לא בשבילי וההימנעות אינה תוצר של מאבק עם עצמי.

בעבר

מעולם לא עישנתי סיגריות, אך כמו אצל רבים, גם בעבורי, מגיל צעיר, היחסים עם הגוף היו מורכבים.

גם אם לא התמודדתי עם התמכרות לסיגריות התמודדתי עם ניסיונות גמילה אחרים.

כך למרות שהייתי ילדה רזה, דיאטה ראשונה עשיתי – ביוזמתי – כבר בכיתה ד’! לאורך חיי התנסיתי במגוון רחב של מסגרות תמיכה ותפריטים שונים, חלקן הועילו לתקופה, אבל עם הזמן חזרתי אל הפחמימות והמתוק.

הייתי כלואה במעגל קסמים אינסופי, הרגשתי שהפחמימות והמתוקים שולטים בי – הרגשתי מכורה.

היתרונות שזכיתי להם רבים: הבראה, הזנה, תחושה של הרמוניה עם הגוף, קלילות, חיוניות, נינוחות, הקשבה, ובסוף, גם ירידה במשקל.

הניקוי יצר יחסי כבוד ואהבה כלפי הגוף שלי. הטיפול בו, וההזנה המודעת הביאו אותי לחוש כלפיו אהבה ומילאו את חיי בתחושת ביטחון מתוך ידיעה שאני במסלול המקרב אותי עוד ועוד אל עצמי.

לאחר שמצאתי רווחה גופנית ותזונתית הבנתי שאת ההתנסות הזו אני רוצה להעביר הלאה. חוויה משנה חיים לכל מי ששואף לחיים של הזנה וטיפוח עצמי, חיים בגוף בריא וללא תלות.

כבר למעלה מ-15 שנה שאני צועדת בנתיב הילינג ‘נתיב הנעור’, המעיר ומאיר לבני האדם את הדרך אל עצמם. כחלק ממסע רחב, בו אני עוסקת בתהליכי מודעות, העמקה וריפוי פנימי, מצאתי את עצמי חוקרת את ההתנסות ברווחה גופנית.

אני מלווה את המטופלים שלי עד תחושה של שחרור מוחלט מהתלות, כל מטופל שנגמל מעישון, שמשתחרר ממעגל הקסמים של ההתמכרות לסוכרים ולגלוטן ממלא אותי אושר וסיפוק. ההצלחה שלהם היא ההצלחה שלי

צרו עימי קשר