| לפרטים: 054-3456370

הילינג

תהליך הייעוץ וההנחיה כולל שיחה ועבודה אנרגטית בלתי אמצעית על מיטת טיפולים.

בטיפול נעשה תהליך בו מביאים את הסוגיה המרכזית שנמצאת בחיים, בין אם זה חיכוך, מקום שרוצים לזוז ממנו, מקום שרוצים לשנות ועוד. סוגיות פנימיות או רגשיות איתן מתמודדים וההתבטאות שלהן בעולם, מקומות אליהן מבקשים להתבהר.

נגדיר יחד את הסוגיה המרכזית. כמו לדוגמא, כאשר אדם מגיע עם סוגיה של דחף לאכילת מתוקים, בגלל תחושת הנחמה שהם מספקים, והאמונה שלא ניתן לקבל אותה בשום דרך אחרת, אני שומעת, “אני רוצה לזוז מהמקום שאני נמצא”, שנמצא על רצף של תהליך פנימי. יחד ננסח את הסוגיה בעבור ההתבהרות עליה הוא יקבל את התמיכה הראויה.

השילוב בין האיכויות הקונקרטיות לבין ההילינג מסייע גם בהכוונה וייעוץ עסקי, מתוך יכולתי להרחיב נקודות מבט במקום הקונקרטי לאור ניסיון רב שנים שצברתי בעולם העסקים ובהתפתחות אישית. התהליך מתאים גם לאנשים שרוצים לפתוח עסק, שנמצאים בתוך עסקים, שרוצים להתרחב. האינטגרציה מאפשרת למי שמבקש התפתחות ופריצות דרך פנימיות וחיצוניות, התבהרות, הבנה וסלילת הדרך.

הכישורים שלי הם לשמוע אותך ולפתוח מקומות שבהם נדרש גישור בתוך התהליך הפנימי הן על ידי שיחה והן על ידי העברה בלתי אמצעית של הילינג. מדובר בתהליך של התפתחות רגשית, של שחרור מדגמים כובלים, שברבות מהפעמים נקודת המוצא היא ההתמכרויות הבסיסיות של האדם לסוכר, גלוטן ועישון, ומעוד התניות והגבלות שעשויות לצוף ולעלות במהלך התהליך.

ניתן להגיע לפגישה חד פעמית (לטעימה) או לתהליך שכולל בין 3-12 מפגשים. גם בפגישה חד פעמית נגדיר את  הדבר אותו היית רוצה לשים במרכז תשומת הלב, שאחריה נעבור להילינג כדי שההילינג יכוון את עצמו למקום שרצית לשנות. תהליך של 3-12 מפגשים מאפשר לחוות את החיים באופן יותר מלא, מספק וקרוב אל עצמו.