| לפרטים: 054-3456370

חגיגת יום הולדת

אז מחר אחגוג יום הולדת 51! חברה שאלה אותי, “מה תיכננת לך?”  ועניתי “כלום”. אחר כך חשבתי ביני לבין עצמי שליום ההולדת הזה אני מגיעה בלי ציפיות ותכנונים, בשונה מלפני שנה שהתרגשתי מאוד לקראת יום הולדת 50. אולי כי כבר זמן מה שאני חוגגת הולדת.

כמו הנחש שמשיל את עורו, כמו הגולם שהופך לפרפר, גם אני, מדי תקופה יולדת את עצמי מחדש, והנה זה שוב קורה. בחיים המקצועיים שלי עברתי כמה גלגולים כשכירה וכעצמאית, עבדתי בשטראוס, מכרתי יהלומים, הקמתי את פעימות, עבדתי בגן ילדים ובשלוש שנים האחרונות הייתי שותפה לבנייה של אקו סטור. לפני שנה, תוך כדי העבודה באקו סטור, שמילאה את כל ההוויה שלי הקמתי את Clean In, טיפולי הילינג לגמילה מסוכר, גלוטן ועישון.

כנערה מתבגרת רציתי להיות רופאה וזה נשאר כחלום גנוז. חיפשתי את הטיפולי, היו לי כל מיני הבלחות, אבל לא באמת יצאתי עם זה לאור. הרגשתי כל הזמן שזה חסר. אחרי שעברתי את תהליך הגמילה שלי מסוכר וגלוטן, עשיתי את השינוי שלי, עליתי שלב ביחסים עם הגוף, באהבה שלי לעצמי. היה לי ברור שמצאתי את הדבר שלי, שזה מה שאני רוצה לעשות, ש-15 שנים בנתיב ההילינג הובילו לרגע הזה, שכל מי שנמצא במקום הזה צריך לשמוע על זה, לדעת מזה, לדעת שזה אפשרי ושאם הוא ירצה – אני אשמח לעזור.

לפני חודש סיימתי את עבודתי באקו סטור, מבלי לדעת לאן אני מובילה את עצמי. מתוך ההסכמה לשהות בלא ידוע, לפתע נפתח לו מרחב של עולם ומלואו, מלא בהשראה, יצירתיות, חופש, ביטוי והרבה לקוחות חדשים, שמאוד מרוצים ומצליחים מאוד בתהליכים שלהם, ואני מאושרת, מגשימה את עצמי, מלווה את המטופלים שלי עד תחושה של שחרור מוחלט מהתלות. כל מטופל שנגמל מעישון, שמשתחרר ממעגל הקסמים של ההתמכרות לסוכרים ולגלוטן ממלא אותי אושר וסיפוק. זו החגיגה האמתית שלי מלאת אושר השראה וסיפוק.

תגובה 1

  1. ציון חורי
    20 ביוני 2019

    מרשים!
    מעורר השראה ותקווה לכל אחד ואחת!!!!!

רשום תגובה